You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Ріст абонентської бази на 15% та задоволені сервісом клієнти – такі результати отримав інтернет-провайдер IT-INVEST від підтримки ЄС. Компанія скористалася кредитною лінією ЄБРР-EU4Business, щоб придбати необхідне обладнання та створити інфраструктуру для безперервного доступу до інтернету для всього міста та за його межами.

Бути онлайн – життєва необхідність під час локдауну

IT-INVEST з 2010 року  надає широкосмуговий доступ до інтернету за волоконно-оптичною технологією. Серед клієнтів – понад 2400 організацій та 5000 домогосподарств. В часи пандемії доступ до інтернету став життєво необхідним для більшості містян, яким потрібно працювати онлайн або навчатися віддалено. Тому компанія вирішила оновити обладнання, щоб підвищити швидкість трафіку для клієнтів. Це стало можливим завдяки кредиту через OTP Leasing, фінансового партнера ЄБРР.

«Наша команда розуміє, наскільки важливо зараз постійно бути онлайн. Служба підтримки не лише забезпечує цілодобовий доступ до інтернету, а й вирішує проблеми найвибагливіших клієнтів», – каже Наталя Дашевська, директор компанії.

Важливість роботи IT-INVEST підтверджує й те, що регіони в Україні досі не мають достатньо повного покриття. Наприкінці 2020 року Міністерство цифрової трансформації презентувало Національну стратегію розвитку широкосмугового доступу до інтернету (ШСД). До цього провели детальне всеукраїнське дослідження, яке показало: станом на травень 2020 року, 85,2% населення мають доступ до інтернету з використанням волоконно-оптичних технологій. При цьому в сільській місцевості ця цифра досить мала – 55,4%. Ціль стратегії – забезпечити технічну можливість для 95% населення підключитись до ШСД зі швидкістю не менше 100 Мбіт/с. Тож прагнення компанії під час пандемії модернізувати обладнання, щоб поліпшити сервіс, дуже на часі.

Можливості для росту у будь-якому секторі економіки

Кредитна лінія ЄБРР-EU4Business – це спільна ініціатива ЄС та ЄБРР, що працює в країнах Східного партнерства. Вона надає малому та середньому бізнесу можливість інвестувати в обладнання та технології, щоб оновити підприємства відповідно до норм ЄС. В Україні програмою вже скористалися понад 280 МСБ в різних сферах економіки: від сільського господарства до будівництва. Важливо, що близько 90% проєктів – регіональні.

Через фінансові установи, як-от OTP Leasing у випадку IT-INVEST, підприємства можуть отримати три типи кредитів: за стандартним або спрощеним підходом для простої модернізації обладнання на суму до 300 тисяч євро, або ж для інвестицій на суму до 3 млн. євро для майже будь-якого типу господарської діяльності. Бізнеси також можуть отримати грант у розмірі до 15% від вкладених коштів та технічну допомогу від міжнародної команди експертів. 

Нещодавні історії
20.11.2020
Завдяки високому вмісту фітонутрієнтів, лохина міцно закріпилася у щоденному раціоні мешканців розвинутих країн. Нині «синя ягода» впевнено завойовує прихильність українського споживача. За 10 років площа земель під насадження в країні виросла з 200 до 2000 га.
15.10.2020
У кожного підприємця є свій рецепт, як розпочати та розвивати успішний бізнес. У Івана Семенюка та Андрія Павліковського з Вінниці він дещо незвичний: вкладатися в справу грошима та зусиллями в період тотальної кризи.
27.08.2020
Невблаганна статистика співвідношення людей, що проживають у великих містах і селах або об’єднаних територіальних громадах, свідчить не на користь останніх: протягом 10 років вони втратили 16% свого населення.