You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

"Сітіс" – українська компанія, яка спеціалізується на системах керування підприємством на основі 1С – універсальній хмарній та локальній системі для автоматизації фінансової та різноманітної операційної діяльності компанії. У цій якості компанія виступала і як консультант для служби з надання консультаційних послуг Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), і як отримувач такого роду послуг з метою реструктуризації компанії для підвищення прибутковості та ефективності за підтримки ЄБРР та ЄС.

Ще в 2008 році компанія замислювалася щодо своєї конкурентоспроможності на українському ринку, на якому діяло близько сотні 1С-франчайзингових компаній. Замість конкурування за ціною, компанія "Сітіс" зайнялася пошуком особливої ніші та обрала будівельну галузь – в цій сфері майже не було компаній, які б автоматизували свої процеси.

Цей хід виправдав себе, і компанія незабаром збільшила кількість консультаційних проектів, в яких вона була задіяна.

"Клієнт хоче швидко впроваджувати 1С", - пояснює директор компанії Артур Редін. "Він не хоче чекати рік, він бажає, щоб система була впроваджена та діяла за 3-4 місяці".

"Для цього необхідно мати готове рішення з добре структурованими процесами. Ми зараз рухаємось в цьому напрямку, створюючи більш завершені індивідуальні рішення".

"Сітіс" співпрацювала з ЄБРР за програмою "Консультування малого бізнесу" і як консультант, і як клієнт, який замовляє консультаційні послуги. "Як консультант ми реалізували три проекти: перший – для компанії, яка проектує "розумні будинки", другий – для будівельної компанії, а третій – для виробничої компанії", – розповідає Редін.

У 2014 році настала черга "Сітіс" скористатися послугами консультантів ЄБРР. "За підтримки ЄБРР в рамках ініціативи "EU4Business" ми впровадили систему управління проектами".

"Співпраця з ЄБРР дала нам можливість вести переговори з клієнтами на більш високому рівні".

В рамках проекту компанія "Сітіс" провела низку семінарів та тренінгів для персоналу та реорганізувала внутрішню структуру компанії.

"Раніше у нас було декілька менеджерів проектів, а по завершенню проекту ми залишили лише одного. Ми не скорочували персонал, ми просто перерозподілили обов'язки", – зазначив директор "Сітіс".

Консультаційний проект за фінансової підтримки ініціативи "EU4Business" мав наступні задачі: зробити проекти більш прибутковими, завершувати їх за розкладом, а також вдосконалити управління бюджетом та часом. "Ми досягли всіх поставлених цілей", - каже Редін.

 

Консультування малого бізнесу від ЄБРР

Програма ЄБРР "Консультування малого бізнесу", яка реалізується в країнах Східного партнерства за фінансової підтримки ЄС в рамках ініціативи "EU4Business", має на меті сприяти підвищенню ефективності управління в секторі МСП через надання допомоги індивідуальним підприємствам з метою розвитку бізнесу. Вона підтримує МСП у здійсненні структурних змін та розвитку нових ділових навичок, допомагаючи їм розвиватися та змагатися в умовах ринкової економіки. Програма також допомагає МСП отримати доступ до місцевих консалтингових послуг на умовах розподілу витрат шляхом надання грантів до 10 000 євро.

 

Додаткова інформація

Програма ЄБРР "Консультування малого бізнесу в Україні"

 

Нещодавні історії
am az by ge md ua
22.05.2023
Від початку існування клініка AnVita вбачала своєю головною метою високопрофесійну допомогу людям у невеликих містах. Медичний центр успішно працював у місті Добропілля Донецької області до лютого 2022 року, але російська агресія поставила під загрозу не тільки роботу клініки, а й життя людей. Бізнес пройшов непростий шлях, але все ж зміг втриматися на плаву та продовжити свою діяльність. А допоміг йому в цьому мікрогрант від програми EU4Business.
ua
09.03.2023
Дев’ять років підприємство «НПЦ ДЕЗПРОФМЕД» допомагало великим і малим установам України бути безпечними. Компанія надавала послуги з дезінфекції, дератизації та дезінсекції у багатьох регіонах країни. Але на початку великої війни склад із виробничим обладнанням і матеріалами був повністю знищений. Бізнесу довелося починати все майже з нуля, і допоміг йому в цьому мікрогрант від програми EU4Business
ua
02.03.2023
Хрусткі сирні кульки snEco припали до смаку тисячам українців. Їхньою фішкою була унікальна властивість, що дозволяла зберігати сирні снеки навіть без холодильника. Бізнес мав великі плани на майбутнє, але війна додала своїх коректив. Підприємство довелось перевозити в іншу частину країни, а всі зароблені гроші керівники віддали ЗСУ. Відновити виробництво вдалося завдяки мікрогранту від програми EU4Business.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся