You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору
У звіті представлені досягнення Офісу ефективного ругулювання в 2017 році, з фокусом на ключові пріоритети: 1) побудова належного діалогу між державою та бізнесом; 2) проведення дерегуляціїйних засідань в Кабінеті Міністрів України з просування інтересів українських МСП; 3) впровадження інспекційної реформи в Україні; 4) Розробка проектів щодо покращення інвестиційного середовища та ділового клімату в Україні.
 
У звіті висвітлюються найважливіші ініціативи Офісу ефективного ругулювання за 2017 рік - #StartBusinessChallenge (запуск 25 інтерактивних покрокових посібників, щоб допомогти МСП орієнтуватися серед державних процедур, щоб спростити започаткування та ведення бізнесу в Україні (платформа також буде поширена на регіони, з пілотними проектами у Вінниці, Миколаєві та Чернівцях) на запуск веб-сервісу системи державного нагляду - пілотного модуля онлайн-сервісу та інструменту управління ризиками, який трансформує систему перевірок бізнесу в Україні та взаємодію між державними інспекціями та бізнесом, підвищить прозорість для українських підприємців та інвесторів, а також надасть можливості нагляду для громадянського суспільства.
Нещодавні матеріали
20.11.2020
Проєкт ITC «Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business» та Асоціація «Ягідництво України» підготували третє оновлене видання каталогу українських експортерів ягід. У новому каталозі – інформація про 48 ягідників. Для кожного підприємства є...
19.11.2020
Європейська мережа підприємств є найбільшою в світі мережею підтримки малих та середніх підприємств з річним бюджетом у 63 млн. євро, яка працює у 66 країнах світу.
19.11.2020
Європейська платформа кластерної співпраці надає інформаційну підтримку кластерним організаціям, сприяє налагодженню ділових зв’язків та міжнародної співпраці, підвищує ефективність та конкурентоспроможність кластерів.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся