Зелена книга "Системний перегляд якості державного регулювання роздрібного ринку природного газу"

Україна

Зелена книга про стан регулювання на роздрібному ринку природного газу підготовлена Офісом ефективного регулювання за підтримки проекту FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business. Дослідження присвячене пошуку та аналізу проблем застосування інструментів, що регулюють роздрібний ринок природного газу, зокрема:

  • Ліцензування;
  • Державного регулювання цін та тарифів;
  • Страхового запасу газу та норм споживання газу;
  • Рахунків зі спеціальним режимом використання;
  • Державної підтримки;
  • Норм надання послуг.

В звіті зазначено, що правильне та повне усвідомлення цієї проблематики дозволить системно підійти до реформування системи державного регулювання, прибрати невиправдані бар’єри, оптимізувати процедури, виправити помилково чи надмірно застосоване регулювання й імплементувати кращі світові практики.

Офіс ефективного регулювання, спільно з МЕДТ та ДРС, за підтримки проекту FORBIZ у рамках ініціативи EU4Business запустили ProДіалог. Він націлений на залучення всіх зацікавлених сторін до перегляду регуляторних рішень та напрацювання шляхів їх вирішення. В результаті було розроблено ряд Зелених книг для аналізу поточного стану проблематики ринку та потенційно можливих напрямків покращення його регуляторного поля та Білих книг, що представляють собою консолідований результат напрацювань бізнес-спільноти та експертного середовища, у формі практичних рекомендацій та пропозицій для влади задля покращення регуляторного поля.

 

 

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся