You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Ця Біла книга, підготовлена Офісом ефективного регулювання за підтримки проекту FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business, є результатом публічних консультацій з питань обмеження доступу до ринків, проведених BRDO. В березні 2017 року BRDO опублікував Зелену книгу з питань обмеження доступу до ринків та провів публічні консультації з ключовими зацікавленими сторонами. За результатами обговорення вирішено, що подальшими ключовими моментами на шляху побудови цілісної дозвільної системи є:

  • детальний аналіз поточного регулювання окремо сфери ліцензування та окремо дозвільної системи у сфері господарської діяльності;
  • розробка методології застосування інструментів державного регулювання;
  • перегляд інструментів державного регулювання в рамках інтегрованої дозвільної системи.

З огляду на великий об’єм регулювання як сфери ліцензування, так і дозвільної системи у сфері господарської діяльності, в даному дослідженні представлено:

  • детальний аналіз поточного регулювання сфери ліцензування;
  • методологію застосування інструментів державного регулювання;
  • результати доцільності застосування інструменту ліцензування.

Біла книга сформована на основі законодавства України станом на 01 липня 2017 року.

Офіс ефективного регулювання, спільно з МЕДТ та ДРС, за підтримки проекту FORBIZ у рамках ініціативи EU4Business запустили ProДіалог. Він націлений на залучення всіх зацікавлених сторін до перегляду регуляторних рішень та напрацювання шляхів їх вирішення. В результаті було розроблено ряд Зелених книг для аналізу поточного стану проблематики ринку та потенційно можливих напрямків покращення його регуляторного поля та Білих книг, що представляють собою консолідований результат напрацювань бізнес-спільноти та експертного середовища, у формі практичних рекомендацій та пропозицій для влади задля покращення регуляторного поля.

 

Нещодавні матеріали
20.11.2020
Проєкт ITC «Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business» та Асоціація «Ягідництво України» підготували третє оновлене видання каталогу українських експортерів ягід. У новому каталозі – інформація про 48 ягідників. Для кожного підприємства є...
19.11.2020
Європейська мережа підприємств є найбільшою в світі мережею підтримки малих та середніх підприємств з річним бюджетом у 63 млн. євро, яка працює у 66 країнах світу.
19.11.2020
Європейська платформа кластерної співпраці надає інформаційну підтримку кластерним організаціям, сприяє налагодженню ділових зв’язків та міжнародної співпраці, підвищує ефективність та конкурентоспроможність кластерів.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся