You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору
28.05.2022
Першим етапом роботи над дослідженням є проведення опитування серед представників бізнесу, територіальних громад та обласних державних/військових адміністрацій (ОДА/ОВА) щодо стану та потреб українського бізнесу.
26.05.2022
26 травня в Івано-Франківську презентували масштабний трирічний проєкт “Нова економіка Івано-Франківська – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську” (NEF), який фінансуватиметься Європейським Союзом і триватиме до березня 2025 року.
24.05.2022
Сьогодні Рада Європейського Союзу прийняла постанову, яка дозволяє тимчасову лібералізацію торгівлі з Україною. Це означає, що ЄС на рік скасує всі мита на український експорт.
13.05.2022
Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» підтримає близько 300 мікро- і малих підприємств, які найбільше постраждали внаслідок збройної агресії росії проти України.
12.05.2022
ЄБРР зробить внесок у продовольчу безпеку України за допомогою інструментів розподілу ризиків для ProCredit Bank, OTP Bank Ukraine та OTP Leasing.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся