You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору
26.05.2022
26 травня в Івано-Франківську презентували масштабний трирічний проєкт “Нова економіка Івано-Франківська – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську” (NEF), який фінансуватиметься Європейським Союзом і триватиме до березня 2025 року.
24.05.2022
Сьогодні Рада Європейського Союзу прийняла постанову, яка дозволяє тимчасову лібералізацію торгівлі з Україною. Це означає, що ЄС на рік скасує всі мита на український експорт.
13.05.2022
Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» підтримає близько 300 мікро- і малих підприємств, які найбільше постраждали внаслідок збройної агресії росії проти України.
12.05.2022
ЄБРР зробить внесок у продовольчу безпеку України за допомогою інструментів розподілу ризиків для ProCredit Bank, OTP Bank Ukraine та OTP Leasing.
11.05.2022
Із самого початку запуску в Україні “Кліматичні Інноваційні Ваучери” мали на меті підтримувати розвиток компаній, що розробляють та впроваджують дружні до довкілля інновації.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся