You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору
28.12.2021
Цей грантовий конкурс є частиною проєкту «EU4Business: Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»*, одним із завдань якого є стимулювання сталості та розвитку систем підтримки МСП у містах та мережах місцевих громад України.
28.12.2021
20 млн євро стають доступні в національній валюті для збільшення можливостей доступного фінансування для підприємств малого та середнього бізнесу (МСБ) в Україні. Ця фінансова операція здійснюється за підтримки Європейського Союзу і в межах ініціативи Team Europe, що має на меті надати сталу допомогу бізнесу, який постраждав через коронакризу.
09.12.2021
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надав Банку Львів кредит у розмірі 10 млн євро у гривневому еквіваленті.
06.12.2021
Завдяки ЄС та ПРООН близько 22 тисяч жителів Станично-Луганської громади зможуть оформлювати необхідні послуги та документи у новому відремонтованому приміщенні Центру надання адміністративних послуг.
22.11.2021
Якщо ви або ваша організація хоче сприяти проведенню обговорень щодо європейської промисловості та промислової політики, чудовою нагодою є організація та проведення місцевого заходу в рамках програми «Тижні промисловості ЄС».

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся