You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору
17.04.2020
Виробник одягу швидко переорієнтував виробництво після підтримки з боку ЄБРР та ЄС. Сотні модних суконь, блузок та спідниць – ось та продукція, яку швейна компанія «Санта Україна» зазвичай виготовляє та щодня відправляє європейським ритейл-брендам.
03.04.2020
Малі та середні підприємства на заході України зможуть скористатися новими кредитними коштами, що будуть надані «Банку Львів» у розмірі до 7,5 млн євро в рамках проекту «Кредитна лінія ЄБРР - EU4Business». Кредитування буде здійснюватися в українській гривні, що захистить позичальників «Банку Львів» від валютних ризиків, а також буде пропонуватися з тривалішими строками погашення».
15.03.2020
Готовність до Торгівлі – Ініціатива ЄС для бізнесу» Міжнародний Торгівельний Центр разом з асоціацією «Укрлегпром» організували навчання для представників 20 українських компаній з пошиву одягу та 2 профільних державних навчальних закладів.
01.03.2020
5 -7 лютого дев’ять українських компаній-виробників ягідної продукції – Artberry, Melcherry, BigBlue, «Долина –Агро», Blue Berry, Family Garden, StarBerries, iBerry, U-Berry – взяли участь у Fruit Logistica, одній із найбільших у світі виставок свіжих харчових продуктів, що зібрала 72 000 відвідувачів цього року.
25.10.2019
У жовтні-грудні 2019 року з ініціативи Представництва Європейського Союзу в Україні вдруге відбудеться Європейський тиждень підприємництва. У 16 містах по всій Україні пройде низка заходів, на яких малі та середні підприємства дізнаються, як вийти на міжнародні ринки, знайти фінансові ресурси, удосконалити підприємницькі навички та покращити бізнес-клімат в Україні.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся