You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору
25.11.2022
У лютому 2022 року Євгенія Абдула з чоловіком були в Києві, куди приїхали на виставку дитячих товарів. 24 лютого вони прокинулися від звуку сирен і відразу зрозуміли: почалася війна.
13.11.2022
У Карпатах, найвищому гірському масиві України, живуть українські горяни – гуцули. Окрім самобутньої мови, музики, традицій та вбрання, є ще одна річ, яку гуцули пронесли крізь століття – традиційний спосіб приготування першого українського сиру – гуцульської бринзи з овечого молока.
31.10.2022
Навряд чи зараз можна уявити наше життя без інтернету. По-перше, це джерело інформації. Якщо ти чогось не знаєш чи тебе цікавить якесь питання, достатньо просто взяти в руки смартфон, зайти в інтернет і знайти відповідь. Також інтернет – це спосіб заробітку для мільйонів.
30.09.2022
Весілля – день, важливий для багатьох жінок, і в цей день хочеться виглядати дійсно по особливому. Має значення кожна деталь образу: зачіска, макіяж, прикраси… Та найголовніше – сукня. Вона має бути гарною, зручною, пасувати конкретній дівчині та бути витриманою в загальній стилістиці весілля.
23.09.2022
Ініціатива EU4Business допомагає Україні спростити бізнес-процеси. Україна рішуче налаштована допомогати підприємцям, готовим відновити бізнес або навіть відкрити нову компанію, тому що країні потрібна сильна економіка, аби перемогти у війні з Росією.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся