You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору
07.07.2022
«24 лютого ми прокинулись від вибухів, бо живемо недалеко від військового аеродрому. Зрозуміло, що відразу скасували прийом у лікарні, адже взагалі нічого не було зрозуміло. Дуже хвилювались за своїх працівників та пацієнтів».
23.05.2022
Віталій Українець чітко пам'ятає день, коли Росія вторглася в Україну. Він був у відпустці разом із дружиною Юлією й одразу зрозумів, що повинен вивезти матір і двох дітей з Одеси в безпечне місце.
08.02.2022
Їхня компанія називається «Тайфа». У перекладі з грецької – «Сім’я». Саме завдяки великій родині із незнайомих людей, які допомагали на початку – хто технікою, хто грошима, хто порадами – вдалося організувати невелике фермерське господарство, розповідає заступник директора фірми Олександр Чимчиковський. Завдяки підтримці продовжили працювати й відколи у їхньому регіоні розпочалися бойові дії.
27.01.2022
Якщо є спосіб робити щось краще, засновники платформи Go To-U знайшли його. Любов Артеменко та її партнери обрали своєю місією розвиток «зеленого» транспорту: їхня платформа GO TO-U перетворює заряджання електромобілів на дуже просту справу.
27.01.2022
Агрокомпанія «Любарецьке» знаходиться у невеличкому селі Любарці в годині їзди від столиці України, міста Києва. Вона займається вирощуванням зернобобових культур – сої, кукурудзи та пшениці – та є однією з 550 компаній, які отримали фінансування у межах Кредитної лінії EU4Business-ЄБРР.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся