You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору
10.08.2022
За 5 років своєї роботи Центру стоматологічного відновлення Symmetrica вдалося зарекомендувати себе настільки, що він може обирати з-поміж пацієнтів. Про секрети масштабування та унікальну концепцію розповів власник бізнесу Андрій Іванців.
10.08.2022
Майже 35 років на ринку, відродження українських традицій та експорт у понад 30 країн світу. Підприємство «Сумикамволь» – одне з тих, що залишилося в Україні з часів Радянського Союзу.
08.08.2022
Компанія Neverdark виготовляє стильні автоматизовані біокаміни зі справжнім вогнем для квартири, тераси чи будинку, які не створюють дим, сажу, кіптяву й працюють без витяжки. Не треба колоти дрова, чистити димар. Такі каміни є абсолютно екологічними.
30.07.2022
Зараз вони друкують патріотичні наліпки, роблять чашки із написами «Слава Україні» та футболки у синьо-жовтих кольорах. Поки, на жаль, не в рідному Слов’янську.
20.07.2022
Олена Винокурова – з Сєвєродонецька. і війна руйнує її життя і плани вже вдруге. П’ять років тому, коли заснували з чоловіком свій бізнес, розпочинали все самі з двома машинками для шиття та великим бажанням мати власну справу.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся