You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору
31.08.2023
Затишне кафе-морозиво, розташоване в самому серці історичного Єревана, вже багато років радує відвідувачів. З моменту появи бізнесу у 2017 році компанія Pink Berry підкорила серця містян та гостей Єревану яскравим брендингом та вигадливими смаковими поєднаннями.
30.08.2023
2015 рік був вкрай складним для країни, а надто для Краматорську, що тільки у другій половині року почав оговтуватися від окупації проросійськими проксі.
03.08.2023
У селищі Оржиця, що на Полтавщині, кипить робота. Місцеві жителі везуть до невеликого цеху Green For You Food тільки-но вирощену городину, де працівниці фірми створюють з локальних продуктів три десятки страв: від джемів та соків до овочевої ікри та голубців з м’ясом.
03.08.2023
Коли в сім’ї Дмитра та Марії Косілкиних з Лисичанську на Луганщині народився син, подружжя стикнулося з непростою задачею, що добре знайома тисячам українських батьків: де знайти комфортний, теплий та водонепроникний одяг для малечі.
04.07.2023
«Чисте майбутнє в чистому сьогоденні.» Під таким девізом з 2004 року працює українська компанія Атон Сервіс. Фірма має понад 40 співробітників і спеціалізується на розробці й виготовленні фільтруючого обладнання та систем аспірації для різних галузей промисловості: метало, деревообробної, аграрної, легкої, хімічної та інших.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся