You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору
31.08.2022
Сучасні жінки піклуються про своє здоров’я та майбутнє планети. І тому все частіше обирають екологічні засоби гігієни: органічні одноразові прокладки та тампони, менструальні чаші або багаторазові прокладки.
31.08.2022
Війна змусила львівську компанію з пошиття спецодягу змінити профіль. В цьому їй допоміг бізнес-кластер за підтримки Європейського Союзу в межах EU4Business.
31.08.2022
«Скоро пенсія, а на життя майже нічого не заробив. Треба було думати не тільки про інших людей, а й про власну родину також». Сергій Кузьменко став бізнесменом-початківцем у 47 років. Кардинально змінювати життя і починати все спочатку цьому чоловіку доводилось не один раз.
30.08.2022
Пом’якшення наслідків зміни клімату та стале економічне зростання через інвестиції у заходи, що зменшують енергоспоживання, використання ресурсів і викиди CO2 – головні на глобальному порядку денному.
27.08.2022
За два роки – дві масштабні кризи. За останні кілька років український бізнес зазнав серйозних потрясінь: спочатку –  пандемія COVID-19, яка змусила підприємців швидко переходити в онлайн формати, потім –  повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся