You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору
27.11.2022
Український бізнес з початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України зазнав значних збитків та руйнувань. За даними проведеного Міністерством цифрової трансформації опитування, з початку війни досі зупинені або на межі закриття близько 40% підприємств.
27.11.2022
Пам’ятаєте відчуття, коли потрапляєте до аеропорту? Ви немов опиняєтеся всередині великого складного живого механізму з різних організацій та обслуговуючих компаній із тисячами співробітників.
25.11.2022
У лютому 2022 року Євгенія Абдула з чоловіком були в Києві, куди приїхали на виставку дитячих товарів. 24 лютого вони прокинулися від звуку сирен і відразу зрозуміли: почалася війна.
13.11.2022
У Карпатах, найвищому гірському масиві України, живуть українські горяни – гуцули. Окрім самобутньої мови, музики, традицій та вбрання, є ще одна річ, яку гуцули пронесли крізь століття – традиційний спосіб приготування першого українського сиру – гуцульської бринзи з овечого молока.
31.10.2022
Навряд чи зараз можна уявити наше життя без інтернету. По-перше, це джерело інформації. Якщо ти чогось не знаєш чи тебе цікавить якесь питання, достатньо просто взяти в руки смартфон, зайти в інтернет і знайти відповідь. Також інтернет – це спосіб заробітку для мільйонів.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся