You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору
06.09.2022
Проєкт EU-FINREG в межах ініціативи EU4Business допомагає створити безпечне середовище для небанківських фінансових послуг в Україні. Щойно ви перемикаєтеся з безпечного банківського сектору на ринок небанківських фінансових послуг – на вас чекає чимало підводних каменів.
06.09.2022
Життя без ліків і хвороб. З цією візією Олеся Халецька заснувала власну компанію у 23 роки – без особливого капіталу й досвіду. Спочатку в компанії працювали лише Олеся та її чоловік Валентин Халецький.
31.08.2022
Сучасні жінки піклуються про своє здоров’я та майбутнє планети. І тому все частіше обирають екологічні засоби гігієни: органічні одноразові прокладки та тампони, менструальні чаші або багаторазові прокладки.
31.08.2022
Війна змусила львівську компанію з пошиття спецодягу змінити профіль. В цьому їй допоміг бізнес-кластер за підтримки Європейського Союзу в межах EU4Business.
31.08.2022
«Скоро пенсія, а на життя майже нічого не заробив. Треба було думати не тільки про інших людей, а й про власну родину також». Сергій Кузьменко став бізнесменом-початківцем у 47 років. Кардинально змінювати життя і починати все спочатку цьому чоловіку доводилось не один раз.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся